Prodejní kanály

Zjistěte, který typ obchodního modelu, je pro vás ten pravý.

Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím poradit?

Rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv dotazem nebo problémem.

AnalýzaAnalýzaAnalýzaAnalýzaAnalýza

Analýza

Na začátku se společně podíváme na vaše produkty a data, v jaké jsou kondici a vyhodnotíme, které marketplaces jsou pro vás ty nejvhodnější.

Napojení na marketplacesNapojení na marketplacesNapojení na marketplacesNapojení na marketplacesNapojení na marketplaces

Napojení na marketplaces

Postaráme se o správné zalistování a párování produktů na vybraná tržiště, pohlídáme správnou prezentaci vašich produktů a jejich schválení ze strany zvolených marketplaces.

Spuštění prodejeSpuštění prodejeSpuštění prodejeSpuštění prodejeSpuštění prodeje

Spuštění prodeje

Následuje spuštění prodeje a pravidelné vyhodnocování prodejní strategie, cen a sortimentu.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Často kladené dotazy

Prodej na marketplaces skrývá spoustu otázek, zde přinášíme odpovědi na ty nejčastější

Ať už se jedná o globální marketplace jako např. Amazon, nebo evropské hráče Allegro, Kaufland či eMag - marketplaces vám přinesou nové zákazníky a navýšení obratu.

Vyvinuli jsme vlastní technologii díky které dokážeme snadno a rychle zalistovat vaše produkty, synchronizovat objednávky s vašimi systémy a díky našim zkušenostem i připravit správnou strategii vstupu na marketplace

Pokud patří vaše řešení mezi námi podporovaná pak je vše velice snadné - náš onboardingový tým nastaví společně s Vámi vše důležité a o samotné propojení se stará naše platforma - vy na své straně nic nemusíte programovat - často ani není nutný záash vašeho IT týmu.