Zalando

MARKETPLACEVERTIKÁLNÍ

Zalando je přední marketplace v oblasti módy a lifestylu. V Evropě tvoří silnou značku, kterou si zákazníci spojují s nadprůměrnou zákaznickou zkušeností a širokým sortimentem zboží. Pozitivní vnímání upevňuje také technologickými inovacemi a investicemi do udržitelnosti. I proto jeho e-shop měsíčně navštíví přes 420 milionů uživatelů. S připojením přes Omnicado platformu můžete přes Zalando nabídnout zboží až do 25 zemí v celé Evropě.

Dostupné trhy:
EVROPA
Zalando

Základní informace

Zalando Marketplace otevřelo možnost prodávat přes populární platformu i menším značkám a prodejcům v oblasti módy a lifestylu. Nabízí velkou příležitost k expanzi, protože funguje téměř po celé Evropě. Na Zalando Marketplace aktuálně prodává více než 10 000 prodejců z celého světa více než 500 000 produktů ve 6 000 kategoriích. Za prodej svých produktů zde platíte 40 EUR měsíčně. Výše provize se pohybuje od 5 do 20 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API, XML Feed nebo manuálního propojení.

Výhody

Bezkonkurenční popularita

Na Zalando okamžitě zamíří velké množství zákazníků v celé Evropě, kteří se zajímají o módu, většina z nich si zboží objednává rovnou z mobilu. Prodejci tak můžou využít jeho silnou pozici, důvěru a loajalitu uživatelů ke zvýšení svých prodejů.

Bezproblémový prodejní proces

Systém Zalando Marketplace představuje uživatelsky přívětivé rozhraní s intuitivními nástroji, se kterými snadno ovládnete tvorbu nabídek, správu objednávek a řízení zákaznické zkušenosti na této platformě.

Marketing a propagace

Zalando patří z hlediska marketingu mezi evropské špičky. Jako partnerský prodejce mají na Zalandu možnost využít cílenou reklamu, doporučená umístění a propagační kampaně, které přilákají více zákazníků k jejich produktům.

Logistická podpora

Zalando poskytuje prostřednictvím svých logistických partnerů skladování, balení a přepravu zboží. Prodejci tak můžou přes Zalando zefektivnit svůj expediční proces a zvýšit spokojenost zákazníků díky spolehlivějšímu a efektivnějšímu plnění objednávek.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Zalando může trvat od 1 do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na Zalando, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na platformě Zalando. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na Zalando proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.