Heureka Marketplace

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍCENOVÝ SROVNÁVAČ

Heureka Marketplace v České republice a na Slovensku aktuálně registruje přes 2000 e-shopů a každým dnem přibývají další. Tržiště vyrostlo z populárního cenového srovnávače Heureka.cz a Omnicado je jeho oficiálním integračním partnerem. Díky našemu propojení tak můžete své zboží začít nabízet nejen na českém, ale i na slovenském, maďarském, rumunském a chorvatském trhu současně.

Dostupné trhy:
ČESKOSLOVENSKOMAĎARSKO
Heureka Marketplace

Základní informace

Heureka Marketplace ve svém katalogu aktuálně nabízí přes 7 milionů produktů. Tržiště navštěvuje 23 milionů uživatelů napříč celou skupinou Heureka Group. Prodej na Heureka Marketplace nevyžaduje hrazení povinných měsíčních poplatků a výše provize se pohybuje od 2,9 do 11 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API a XML Feed.

Výhody

Vysoká důvěryhodnost

Heureka rozlišuje kvalitu prodejců prostřednictvím certifikací Ověřeno zákazníky a Autorizovaný prodejce, které vám obzvlášť v začátcích online podnikání pomůžou zvýšit kredibilitu.

Vyšší dosah

S Heureka Marketplace se můžete dostat na přední příčky doporučovaných e-shopů, oslovit stovky až tisíce lidí denně nebo získat 20% slevu na inzerci v Google Shopping Ads.

Datové přehledy

S pravidelnými reporty, které informují o tom, jaké kategorie zboží na daném trhu rostou, jaké produkty jsou zrovna populární a v jakém cenovém pásmu se ty nejprodávanější z nich aktuálně pohybují, můžete neustále vylepšovat svou strategii.

Měření úspěšnosti

Díky této službě uvidíte, kolik uživatelů z Heureky dokončilo nákup na vašem e‑shopu a získáte kontrolu nad návratností vynaložených investic. Konverze můžete sledovat až na úrovni konkrétních kategorií a produktů. Snáze tak zjistíte, v čem excelujete, nebo naopak zaostáváte za konkurencí.

Propagace značky

Se službou heureka!ads můžete nasadit sadu marketingových nástrojů, jako je Youtube promo, TV reklama nebo product placement v mailingu. Kromě toho můžete nechat své produkty otestovat ověřenými testery a získat kvalitní recenze i bez prodejů.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Heureka může trvat od 1 do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na Heureka Marketplace, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na Heurece. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na Heureka Marketplace proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.