eBay

MARKETPLACEAUKČNÍ PLATFORMAGLOBÁLNÍHORIZONTÁLNÍ

eBay patří mezi největší mezinárodní platformy v e-commerce. Funguje jako marketplace a aukční platforma zároveň a Omnicado vám umožní využít jeho potenciál naplno. Prodejci zde nabízejí své zboží k prodeji a zákazníci se pak můžou účastnit online aukcí a toto zboží koupit. Kromě rozsáhlého výběru produktů poskytuje eBay zákazníkům pohodlné možnosti dopravy zboží a rychlé doručovací služby bez dalších nákladů.

Dostupné trhy:
CELÝ SVĚT
eBay

Základní informace

Na eBay Marketplace můžete prodávat nebo vydražit cokoliv, na co si vzpomenete. Na platformě denně dochází k zalistování až 1,7 miliard produktů. eBay Marketplace přitom navštěvuje přes 135 milionů uživatelů měsíčně. Poplatek za prodej zde činí 0,50 EUR za vložení nabídky. Výše provize se pohybuje od 11 do 12,8 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API a XLS.

Výhody

Globální Dosah

Rozsáhlou mezinárodní uživatelskou základnu eBay lze využít k rozšíření vašeho podnikání v zahraničí. Skrze eBay marketplace můžete oslovit zákazníky z různých zemí a regionů a diverzifikovat tak zdroje svých příjmů.

Možnost Aukce a funkce „Koupit nyní"

Na eBay lze prodávat dvěma způsoby: skrze aukční systém nebo možnost okamžitého nákupu pomocí funkce „Koupit nyní". Díky tomu můžete zaujmout více typů zákazníků a flexibilně pracovat s cenami svého zboží.

Silná ochrana prodejce

Platforma eBay má silnou politiku ve vztahu k ochraně prodejců, která se zaměřuje především na zabezpečení vašich transakcí. To zahrnuje ochranu proti určitým typům podvodných reklamací zákazníky a dalším neoprávněným transakcím.

Podrobné produktové listy

Na této platformě snadno vytvoříte komplexní a poutavé inzeráty svých produktů s podrobnými popisy, kvalitními obrázky a relevantními klíčovými slovy. Dobře zpracované inzeráty zvyšují šanci na přilákání potenciálních kupujících.

Široké možnosti dopravy

Platforma poskytuje prodejcům různé nástroje a možnosti pro přepravu zásilek, díky kterým můžete vyjít vstříc různým potřebám zákazníků a zároveň vypočítat přesné náklady na dopravu.

Zpětná vazba a hodnocení

Systém zpětné vazby na eBay umožňuje kupujícím předat zpětnou vazbu ohledně své zákaznické zkušenosti, a to umožňuje zase vám vylepšovat zákaznický servis. Získáním pozitivního hodnocení se zvyšuje vaše reputace, a tím i pozice na tržišti.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému eBay může trvat od 1 do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na eBay, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na eBay. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na eBay proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.