Allegro Marketplace

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍ

Největšímu polskému online tržišti se daří neustále růst. Po akvizici společností MALL Group a WE|DO se skupina Allegro stala mezinárodním hráčem s dvojnásobnou spotřebitelskou základnou ve střední a východní Evropě. Allegro Marketplace je jedničkou v optimalizaci prodejů. Ať už si k expanzi vyberete Allegro.pl nebo Allegro.cz, skrze naši integraci můžete snadno začít nabízet své produkty na českém i polském tržišti najednou.

Dostupné trhy:
ČESKOPOLSKO
Allegro Marketplace

Základní informace

Allegro Marketplace umožňuje prodávat téměř vše –⁠ od vybavení domu a zahrady přes produkty automobilového průmyslu, elektroniku až po dětské potřeby, knihy nebo potraviny. Na Allegru dnes působí přes 135 000 prodejců z celého světa, kteří nabízejí více než 200 milionů produktů v 5 000 kategoriích. Návštěvnost tržiště dosahuje 201 milionů návštěv měsíčně a prodávat zde můžete bez povinných měsíčních poplatků. Výše provize se pohybuje od 5 do 15 % v závislosti na kategorii zboží. Způsob napojení je přes API, CSV nebo manuální napojení.

Co vám přinese napojení na Allegro?

Allegro Smart!

Věrnostní program pro zákazníky Allegro Marketplace ručí za bezplatné doručení objednávek zákazníkovi i vrácení zboží zdarma. To zvyšuje atraktivitu produktů, které si zákazník může objednat bez obav, že v případě nespokojenosti bude muset za jejich vrácení či výměnu platit.

Allegro Doprava

Bezplatný nástroj pro odesílání zásilek přímo z vašeho účtu na Allegro Marketplace. Allegro Doprava je systém pro odesílání zásilek přes sesterské služby Allegro Kurýr a Allegro Výdejní místo WE|DO nebo Allegro Výdejní místo Packeta.

Allegro Akademie

Vzdělávací platforma s webináři a návodovými videi pro prodejce na Allegro Marketplace. Najdete zde pomoc a podporu v rozvoji online podnikání od odborníků zastupujících tržiště Allegro, ale i dalších partnerů z e-commerce.

Allegro Ads

Nástroj k propagaci vašich produktů prostřednictvím sponzorovaných pay-per-click nabídek a výkonnostních kampaní, se kterými se vaše produkty můžou dostat na první pozice vyhledávání na Allegro Marketplace. Součástí je také reporting a komplexní statistiky pro zvyšování prodejů.

Centrum pomoci

Centrum pomoci pro prodejce obsahuje přehled všech aktuálních informací týkajících se platformy Allegro Marketplace. Najdete zde návody na vytvoření účtu, pokyny ke správě prodejů a další podrobnosti o poplatcích, platbách za dopravu a vrácení zboží.

Často kladené dotazy

Celý proces onboardingu a napojení vašeho e-shopu na Allegro Marketplace trvá v rozmezí od jednoho dne až po několik týdnů v závislosti na následujících faktorech: na napojení vašeho systému na platformu Omnicado, stavu vaší registrace v systému Allegro Marketplace (Allegro.pl či Allegro.cz), počtu produktů, které chcete prodávat, a jejich správném listingu, kvalitě produktových dat a synchronizace expedice objednávek.

Abyste s námi mohli začít prodávat na Allegro Marketplace, budeme na začátku potřebovat váš aktivní účet na platformě Omnicado, registraci na prodejní účet na Allegro Marketplace a důležité informace o produktech, jako jsou názvy, popis, fotky, EAN kódy a další produktová data.

Nejprve budeme potřebovat vaše produktová data. Všechny produkty přitom musí být opatřené EAN kódem. Poté budeme potřebovat elektronický podpis smlouvy o spolupráci, založit účet na naší platformě a všechna produktová data společně s EAN kódy zboží, které chcete na marketplace nabízet. Pokud máte v plánu expandovat do zahraničí, připravte si také překlady produktů. Pak už zbývá jen registrace na vybrané marketplaces a v Omnicado napojíme vaše e-commerce řešení a provedeme synchronizaci expedice a účetního systému.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.