TouchStore

OBJEDNÁVKYDOPRAVCI

TouchStore je nástroj pro automatický import objednávek, zpracování a kontrolu zásilek, tisk přepravních štítků a přenos dat dopravcům. Online prodejci si ho chválí pro zlepšení přehlednosti objednávek a zrychlení celého procesu odbavení jednotlivých zásilek, téměř nulovou chybovost a vysokou úroveň zákaznické podpory. Platforma Omnicado umožňuje prodejcům spravovat své expediční procesy efektivněji, a proto nemůže chybět ani integrace nástroje TouchStore a přenesení jeho výhod do světa marketplaces.

TouchStore

Základní informace

TouchStore má přes 200 spokojených zákazníků a balíčky posílá už od roku 2015. Expedice zboží s ním probíhá řádově rychleji – nástroj umí automaticky komunikovat s okolními systémy, a tak zrychluje práci ve skladu, díky intuitivnímu ovládání nabízí snadnou obsluhu bez složitého zaškolování a má řadu kontrolních mechanismů, které odstraňují nejčastější chyby v průběhu expedice zboží. Podporuje přitom všechny běžné dopravce a zvládá řešit i parcel nebo cargo.

Omnicado a TouchStore

Zvyšte efektivitu vašeho expedičního procesu

Sklad je místem, kde snadno může dojít k zádrhelu během vychystávání objednávek. Doba doručení a kvalita zboží je přitom rozhodujícím faktorem, který ovlivňuje, zda od vás zákazníci budou nakupovat i v budoucnu. Proto je důležité usilovat o rychlé a spolehlivé doručování zboží zákazníkům a mít přehled o stavu zásilek. Díky našemu propojení se všechna data budou automaticky synchronizovat mezi vaším e-shopovým systémem na Omnicado, nástrojem TouchStore a vybranými marketplaces a vy tak snáze zajistíte bezproblémové doručování svých zásilek.

Ušetřete čas díky automatizovanému tisku přepravních štítků

Platforma Omnicado i Touchstore jsou navržené s cílem šetřit prodejcům čas. Po integraci nástroje Touchstore přes rozhraní API bude tisk přepravních štítků probíhat automatizovaně, čímž se sníží chybovost a zvýší efektivita vaší expedice. TouchStore ulevuje v logistice, protože s ním lze štítky vytisknout pro každou zásilku jedním dotykem.

Často kladené dotazy

Doba nutná k propojení nástroje TouchStore s platformou Omnicado závisí na konkrétních potřebách vašeho e-shopu. Obvykle se však pohybuje v řádu několika hodin až dní. Po dokončení integrace můžete hned začít využívat výhody TouchStore během prodejů na marketplaces.

Pro úspěšné propojení TouchStore s platformou Omnicado budete potřebovat účet na obou těchto platformách a přístup k administraci v systému TouchStore. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po integraci dochází mezi oběma systémy k automatické synchronizaci dat, což zjednodušuje vaše expediční procesy a snižuje chybovost při odesílání objednávek. Díky tomuto propojení tak budete moci efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích, sledovat vývoj vašeho podnikání a budovat silnou značku.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.