Money S3 / S4 / S5

OBJEDNÁVKYSKLADYCENYFAKTURY

Využíváte systém Money S3, S4, nebo S5, chcete prodávat své produkty na nejpopulárnějších online tržištích a zajímá vás, jak probíhá synchronizace objednávek, skladových zásob nebo odesílání faktur? Naše řešení snadno propojí váš účetní software Money s naší platformou Omnicado. Všechna data a požadavky budou automaticky přepisována a předávána do vašeho systému.

Money S3 / S4 / S5

Základní informace

Možnost napojení účetního programu Money S3, informačního systému Money S4 a komplexního informačního systému Money S5 / Money ERP na platformu Omnicado poskytuje příležitost k plynulé integraci, synchronizaci a automatizovanému přenosu dat a operací mezi různými online tržišti a vaším stávajícím ERP a účetním řešením, konkrétně Money S3 / S4 / S5 nebo Money ERP. Tato integrace je prováděna s maximálním ohledem na uchování kontinuity vašich stávajících procesů.

Money ERP a Omnicado

Synchronizace objednávek

Náš integrovaný systém umožňuje bezproblémovou synchronizaci objednávek mezi Omnicado a Money ERP. To znamená, že veškeré objednávky přijaté na marketplaces budou automaticky a okamžitě zaznamenány i v Money ERP, což usnadňuje sledování a řízení vašich obchodních transakcí.

Synchronizace skladových zásob

Díky této integraci budou vaše skladové zásoby vždy aktuální. Jakmile se na online tržištích prodá zboží nebo na e-shopu přibude nový produkt, informace se automaticky přenese zpět do Money ERP. To vám umožní efektivně spravovat skladové zásoby a minimalizovat riziko nedostatku zboží.

Synchronizace cen a fakturace

Nastavení cen a fakturace může být složité, zejména pokud prodáváte na různých tržištích s různými požadavky. Integrace s Money ERP umožní jednoduché a přesné spravování cenových politik a fakturace. Změny cen budou automaticky promítnuty do Money ERP, což vám ušetří čas a minimalizuje chyby.

Často kladené dotazy

Integraci účetního a informačního softwaru Money ERP s platformou Omnicado zajišťujeme my, tým Omnicado. Využíváme API rozhraní pro bezproblémové spojení obou systémů, umožňující synchronizaci podnikových dat a operací.

V procesu integrace účetního a informačního softwaru Money ERP s platformou Omnicado a následné napojení na marketplaces zaujímáme klíčovou roli. Naše odborné znalosti a dovednosti nám umožňují navázat pevné spojení mezi oběma systémy, zajišťující bezproblémovou synchronizaci dat a operací.

Doba trvání procesu integrace může variabilně oscilovat. Zatímco některé integrace mohou být dokončeny během několika minut, jiné si mohou vyžádat delší časový úsek, případně několik dní. Časová náročnost je podmíněna faktory jako objem dat, komplexita konfigurace software uživatele a individuální potřeby konkrétního podniku.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.