Foxdeli

OBJEDNÁVKYDOPRAVCI

Foxdeli je ponákupní marketingová platforma, se kterou e-shopy spolupracují s cílem získat věrné zákazníky skrze automatizovanou komunikaci v průběhu doručení zásilky. Foxdeli prodejcům nabízí zvýšení prodejů a doručitelnost zboží, aby firmy dokázaly zlepšit retenci svých zákazníků a zvýšit své tržby. Využívá k tomu personalizované marketingové kampaně na track&trace stránkách, kde zákazníci také můžou sledovat stav své objednávky.

Foxdeli

Základní informace

Foxdeli má řadu zajímavých funkcí, které se při expanzi na marketplaces můžou hodit. Pomáhá s budováním vaší značky, hlídá, aby komunikace se zákazníky probíhala správně a aby měli neustálý přehled o stavu zakoupeného zboží. Prodejcům zase nabízí data o sledování zásilek od různých dopravců a možnost aktualizovat stavy a data o zásilkách v reálném čase.

Foxdeli a Omnicado

Synchronizujte svá data mezi e-shopem a marketplaces

S naší integrací se všechny vaše informace o stavu zásilek a tracking zákazníků začnou automaticky synchronizovat, a to jak mezi řešením Foxdeli a jedním nebo více marketplaces, tak s platformou Omnicado. Díky tomu ušetříte čas a minimalizujete riziko chyb spojených s ručním přenosem dat, který může mít negativní dopad na plnění vašich objednávek či prodejní strategie.

Spravujte své e-shopy z jednoho místa

Díky propojení budete moci efektivně spravovat více e-shopů na různých tržištích přímo z jednoho místa. To zvýší vaši produktivitu a usnadní vám sledování všech důležitých informací. Foxdeli vám získává data o zákaznické zkušenosti v reálném čase, takže můžete neustále optimalizovat své prodeje.

Snižte náklady na zákaznickou podporu

Foxdeli pomáhá e-shopům poskytovat prvotřídní ponákupní zážitek od začátku až do konce pomocí sledování zásilek v reálném čase, e‑mailových notifikací a výkonnostních kampaní. Díky tomu zvyšuje návštěvnost vašich stránek a motivuje zákazníky k opakovaným nákupům.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení řešení Foxdeli s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách. Dále od vás budeme potřebovat přístup k administraci vašeho účtu na Foxdeli, a pak už lze vše snadno integrovat s naší platformou. Synchronizace všech důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.