Balikobot

OBJEDNÁVKYDOPRAVCI

Balikobot je součástí Heureka Group a nabízí chytré řešení, která pomáhá až trojnásobně zrychlit expediční procesy. Umožňuje tisk štítků přímo z vašeho systému a je integrovaný do více než 120 systémů ERP, WMS nebo e-shopových systémů, jako je Shopify, Shoptet nebo Prestashop. Řešení integruje přes 30 nejvyužívanějších dopravců a jejich 250 přepravních služeb.

Balikobot

Základní informace

S Balikobotem můžou prodejci řídit expediční procesy ve spolupráci s dopravci z jednoho místa v systému, který aktuálně používají, aniž by museli měnit další obchodní procesy. Stejným způsobem proběhne i napojení na Omnicado platformu a přes ní na další marketplaces.

Omnicado a Balikobot

Zvyšte úroveň vaší expedice

Díky synchronizaci dat mezi vaším e-shopovým systémem, marketplaces, naší platformou a Balikobotem.cz můžete můžete konkurovat jiným prodejcům na marketplaces v kvalitě doručování zásilek.

Sejměte ze sebe břemeno manuální tvorby štítků

Naše platforma i Balikobot.cz se zaměřují na to, aby klientům ušetřily čas. Po integraci Balikobotu.cz přes rozhraní API už bude tisk přepravních štítků vždycky probíhat automatizovaně.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení expedičního řešení Balikobot s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách a přístup k administraci Balikobotu.cz. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, díky které bude vaše logistika i nadále fungovat plynule i pro expedice objednávek přes marketplaces. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.