ABRA Flexi

OBJEDNÁVKYSKLADYCENYFAKTURY

Software ABRA Flexi je oblíbený program menších podniků. Protože běží na cloudu a skrze API ho jde jednoduše propojit s dalšími moderními aplikacemi, je oblíbený u řady e-shopů. Těm pomáhá spravovat účetnictví, řešit kompletní obchodní proces nebo cenotvorbu, administrativu a řízení skladových zásob. Veškerá data přitom chrání šifrováním.

ABRA Flexi

Základní informace

Aplikace ABRA Flexi je k dispozici online, takže s ní správci e-shopů mají obchodní procesy neustále pod kontrolou. Software umí odesílat faktury, eviduje stav zásob, zobrazuje tržby nebo třeba nezaplacené faktury. Skrze API lze ABRA Flexi napojit na řadu aplikací. Nejčastěji to bývá právě e-shop nebo CRM aplikace, platební brána nebo banka. Omnicado vás propojí váš systém s naší platformou i s marketplaces.

ABRA Flexi a Omnicado

Synchronizujte svá data mezi e-shopem a marketplaces

S naší integrací se všechny vaše objednávky, informace o skladových zásobách a faktury začnou automaticky synchronizovat, a to jak mezi softwarem ABRA Flexi a jedním nebo více marketplaces, tak s platformou Omnicado. Díky tomu ušetříte čas a snížíte riziko chyb spojených s ručním přenosem dat, který může mít negativní dopad na plnění vašich objednávek či prodejní strategie.

Profitujte z automatizace přes naše napojeníb

Hlavní výhody systému ABRA Flexi vycházejí z automatizace a flexibility, kterou poskytuje. Program pracuje s řadou chytrých technologií a dokáže například na základě platební morálky uživatelů odhadnout budoucí cash flow, aktualizovat údaje o firmách nebo získat kurzy z České národní banky nebo Evropské centrální banky. Tyto a řadu dalších funkcí pak budete moci využívat i po napojení na marketplaces.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení e-commerce platformy ABRA Flexi s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách. Dále od vás budeme potřebovat přístup k administraci vašeho e-shopu na ABRA Flexi, a pak už lze vše snadno integrovat s naší platformou. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.